محل تبلیغات شما

ترشيز وب چيست؟

 

ترشيز وب در واقع بخش خدمات طراحي وب و برنامه نويسي وبسايت (بزرگ) علمي فرهنگي آموزشي مهدي  مي باشد

تاريخچه ترشيز وب

ترشيز وب فعاليت رسمي خود را در تاريخ 5 شهريورماه 1394 همزمان با ميلاد هشتمين اختر تابناك آسمان امامت و ولايت، حضرت امام رضا(عليه السلام)، در قالب يك زيردامنه از وبسايت علمي فرهنگي آموزشي مهدي شروع كرد torshizweb.wefam.ir كه البته همين الآن هم مي توانيد با مراجعه به نشاني مذكور به اولين نسخه ترشيز وب دسترسي داشته باشيد).

اگر به اولين نسخه ترشيز وب مراجعه كنيد خدمات گسترده اي را ملاحظه خواهيد كرد. نكته اي كه در اين رابطه لازم به ذكر است اين است كه خدمات ترشيز وب (گزينه هاي منوي اصلي نسخه اول ترشيز وب) به تدريج اضافه شده است.

در حقيقت ما كار خود را در ابتدا صرفا با طراحي وب آغاز كرديم و رفته رفته خدماتمان را مطابق با افزايش استقبال و سفارشات مشتريان گسترش داديم تا اينكه ميزان استقبال و سفارشات به حدي رسيد كه ديگر ادامه كار در حد يك زيردامنه ساده به صلاح نبود.

اينگونه بود كه نشاني فعلي ترشيز وب (Torshizweb.ir) را براي ادامه فعاليت برگزيديم و در طول زمان خدماتمان را مطابق با نياز روز مشتريان گسترانديم و در مواردي كاستيم.

در حال حاضر هم بر طراحي، توليد و ارائه محصولات مختلف در حوزه كاري خود متمركز هستيم.

 

باتشكر


ترشیز وب وب ,ترشيز ,كه ,خدمات ,نسخه ,سفارشات ,ترشيز وب ,را مطابق ,مطابق با ,خدماتمان را ,خود را ,علمي فرهنگي آموزشيمنبع

معرفی ترشیز وب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دشت و دمن معرفی کالا فروشگاهی چنار دانلود بهترین رمان ها مرکز مشاوره خانوده تلفنی رایکو - مشاوره روانشناسی میانرز|اطلاع رسانی روستا|معرفی و اخبار جدید روستا دانلودستان معرفی کالا فروشگاهی راه اندازی شوت زباله حس لایف | آموزش مسائل جنسی زناشویی ,دانلود رمان,دنلود آهنگ,دانلود زيرنويس فارسي فيلم و سريال،عکس